PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 644
oceny
7,1 10 1 17644
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

*

ocenił(a) film na 8

Film jak dla mnie jest naprawdę niezły. Jedyne co mogłabym mu zarzucić to muzyka typu Spice Girls (nie wiem dokładnie co to były za zaspoły).

ocenił(a) film na 7
artlover

Dla mnie za mało było tej 'lesbijskości'. Jakiś taki niedosyt czuję.

ocenił(a) film na 10
Bryfft

Mnie w tym filmie nie spodobało się jedynie to, że Elin to 14-latka. Co prawda Alexandra Dahlstrom w chwili kręcenia Fucking Amal miała na prawdę 14 lat ale mogła spokojnie zagrać osobę o 3 lub 4 lata starszą bo na taką wyglądała. 14 lat to burzliwy wiek a 18-latek zaczyna już myśleć o tym co robi bardziej poważnie. Dla niektórych Elin pewnie wyda się mało przekonująca, można by powiedzieć, że ten związek z Agnes to kolejny gówniarski wybryk, nic poważnego. Dlatego ja przymykam oko na jej wiek.

Co do całego filmu to jest genialny. Bardzo wyraźnie i naturalnie pokazuje uczucia. Coś pięknego. Przed obejrzeniem miałem obawy bo film o lesbijkach nie zapowiadał się ciekawie ale okazało się, że to coś więcej.

ocenił(a) film na 10
artlover

Głównym zespołem był szwedzki Broder Daniel. Mi się muzyka bardzo podobała, uważam że idealnie pasuje do szkolno młodzieżowego klimatu panującego w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones