PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 644
oceny
7,1 10 1 17644
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

"przedstawiam wam moją nową dziewczynę, przepuście nas idziemy się pieprzyć" -po takim tekście w Polskiej szkole lesbijka lub gej nie wyszli by z niej żywi...taka jest prawda!

użytkownik usunięty
Dawid20

Przerażający jest fakt, że nawet w tak tolerancyjnej Szwecji nie był ten związek akceptowany.No cóż, o Polsce wolałbym nawet nie wspominać...

ocenił(a) film na 10

Lesbijki może by i przeżyły,ale geje zostaliby conajmniej połamani.

ocenił(a) film na 8
Dawid20

Niestety błbym w gronie tych którzy biliby homoseksualistów z tego względu, iż byłem wiele razy przez gejów zaczepiany w okolicach centralnego Londynu i takze na polskich wiekszych dyskotekch, nie szanuje homoseksualnych związków pomimo, że przypadła mi do gustu główna bohaterka filmu Fucking Amal.

wechler

"Niestety błbym w gronie tych którzy biliby homoseksualistów z tego względu, iż byłem wiele razy przez gejów zaczepiany w okolicach centralnego Londynu i takze na polskich wiekszych dyskotekch, nie szanuje homoseksualnych związków pomimo, że przypadła mi do gustu główna bohaterka filmu Fucking Amal."


A jeśli można wiedzieć to w jaki sposób cię zaczepiali?Bili cię?

ocenił(a) film na 9
Dawid20

Aż tak to chyba jednak nie... przynajmniej nie lesbijki.

mr_zielony

zywi moze & by wyszli, ale zycia by juz nie mieli.

ocenił(a) film na 10
Dawid20

zgadzam sie z aleosochozi, wyszli by zywi i mysle tak wyobrazajac sobie omawiana sytuacje zarowno w podstawowce, liceum jak tez na studiach. napewno byli by jednak potem tematem wielu uwag

ocenił(a) film na 8
Dawid20

po takim tekscie u mnie w szkole nikt nikogo by nie łamał. Niewiem w jakim środowisku żyjesz. Nie jest tak źle jak mówisz w szkołach. (chodze do LO)

glamour

Tego nie możesz być pewna chyba,że ktoś się już ujawnił.Jakiś przykład?

ocenił(a) film na 1
Dawid20

I bardzo dobrze, że w Polsce by tego nie przepuszczono. Ten cytat z filmu świadczy tylko o chamstwie i prostactwie głównych bohaterek.

Z homoseksualistami jest jak z Żydami. Jedni uznają Cię za homofobów, gdy nie akceptujesz ich durnych i bezcelowych parad, w których wyniku miasto stoi w jednym wielkim korku zaś drudzy uważają Cię za antysemitę jeśli odważysz się powiedzieć cokolwiek negującego ich "wspaniałość" i "wyższość" nad innymi.

borgia3

Ale ty ograniczon(y)a jesteś. Po pierwsze, jakich bohaterek, skoro to jedna Elin powiedziała (miała taki styl po prostu). A co do twojego żałosnego antysemityzmu, to szkoda gadać. Mi się nie podoba prawicowa nacjonalistyczna polityka rządu Izraela, ale właśnie o to chodzi, że to polityka rządu. Prawie wszyscy Żydzi spoza Izraela też go nie popierają. Ale ty uważasz, że to cecha całego narodu, jesteś zwykłym, żałosnym antysemitą. A parady nie są bezcelowe, mają pokazać, iż homo to nie jest margines, tylko znaczna część społeczeństwa (jakieś 10%, czyli mniej więcej tyle, ile w sumie głosowało na PiS). Zaś korki tworzą się z powodu twoich kolegów z ONRu czy MW, gdyż trzeba przed tymi bandytami zabezpieczać parady.

ocenił(a) film na 8
Dawid20

Jest przyklad. Dziewczyna jest les i jakos nie slyszalam zeby ktos mial z tym problem, nie wyzywano ja, nie bito. Looz blues;d
wiesz co gorzej byloby z gejem

glamour

Wogóle panuje takie przekonanie czy nawet stereotyp,że geje maja gorzej w sprawie tolerancji przez innych.Nie wiem czy to prawda i z czego się to bierze.Jeśli chodzi o tę dziewczynę o ktorej mówisz to ma bardzo duże szczęście i jestem bardzo ciekaw w którym to mieście tak jest?Bo napewno nie w moim:D

ocenił(a) film na 8
Dawid20

Wroclaw:)
a z tymi gejami to tez nie mam pojecia gdyz nie znam zadnego homoseksualnego ani tez biseksualnego. Z reszta biseksualistki tez nie maja zle w szkolach :D

glamour

Naaaapewno znasz tylko po prostu nikt nie chce się do tego przyznać:D

ocenił(a) film na 8
Dawid20

Hmm teraz to nie zasne ;d bede myślała i analizowała:D

glamour

Nie ma co analizować:D wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć chociaż uważam,że geja może jedynie rozpoznać drugi gej.Gejdar u kobiet ma mniejszy zasięg:D:D

ocenił(a) film na 8
Dawid20

Lesbijki nie rozpoznam od hetero. Moze łatwiej jest z tymi bardziej męskimi dziewczynami :D
ehh chociaz co do gejów to poznam ale tylko wtedy gdy jest projektantem mody:D tam nie jest ciezko wychwycic

glamour

No a ja słyszałem o sytuacji, że dziewczynę własny ojciec zgwałcił, rzekomo po to by jej pokazać, iż stosunek z mężczyzna jest lepszy. Swoją droga naziści wierzyli, że przez coś takiego da się "naprawić" kobietę, wielu chyba nadal w to wierzy, stąd gwałty na lesbijkach.

gangrel_2

No tak po czymś takim na pewno ta dziewczyna polubiła bardziej mężczyzn a w szczególności swojego ojca(chore).Na początku to Ci wszyscy którzy chcą "uleczyć" homoseksualistów powinni pójść do dobrego psychiatry a dopiero później się wypowiadać.

ocenił(a) film na 8
gangrel_2

Chore akcje;| po tym wszystkim napewno staje sie hetero...
Tego sie nie leczy bo to nie choroba. Moje prywatne zdanie

glamour

To wy nie słyszeliście o tych wspaniałych grupach "wsparcia" które pozwolą wam zobaczyć światło?

ocenił(a) film na 8
Dawid20

nigdy

glamour

No to w takim razie polecam.Wyleczą od ręki twoje ohydne skłonności homoseksualne i dzięki temu nie zostaniesz potępiona na wieki!

ocenił(a) film na 8
Dawid20

w jaki sposob?

glamour

http://wiadomosci.onet.pl/1555627,11,item.html -pytam dlaczego w ludziach może tkwić taka nienawiść do bliźniego?:( Przecierz tematem przewodnim chrześcijaństwa jest miłość do drugiego człowieka...!

Dawid20

A jeśli chodzi o te szczegóły w leczeniu o które pyta Come my lady to pewnie przystawiają Ci pistolet do głowy i każą Ci "zmienić" orientację...:/

ocenił(a) film na 8
Dawid20

paranoja! żeby osoba publiczna prezentowała sie w taki sposób;/ on nawet nie wiedzial o czym ma mówić. ;/ Ciekawe kiedy ludzie zrozumieja, ze homoseksualizm nie jest zadna choroba! To homofobów powinno sie leczyc!

glamour

come my lady odezwij się do mnie na którymś z moich blogów. mam ochotę cię bliżej poznać. kisses

ocenił(a) film na 9
glamour

Cały ten wątek "leczenia" homoseksualistów przywodzi mi na myśl komiks Marka Raczkowskiego pod tytułem "Leczenie homoseksualistów. Jednak możliwe!", zawierający wywiad z lekarzem, który taką zdolność posiadł. Leci to tak:
- Podobno znalazł pan sposób na leczenie homoseksualistów. Jakich metod lub środków pan używa?
- Głównie antybiotyków. Na przykład ostatnio dwóch gejów wyleczyło się u mnie z anginy.
;D

ocenił(a) film na 8
Dawid20

oj prawda.
w mojej byłej szkole gdyby ktoś coś takiego powiedział 1) miałby przesrane do końca 2) nie zdziwiłabym się, gdyby dostał wpierdol (gej, lesbijka byłaby uważana za facetów za podniecającą, więc by jej nie pobili) 3) byłby wytykany na każdym kroku.

nie mówię, że przez całą szkołę, ale przez grupę osób.
a najśmieszniejsze jest to, że była to szkoła najlepsza w mieście i Ci ludzie byli naprawdę inteligentni.
tylko nie byli w stanie zaakceptować innych od nich.
a szkoda.
szkoda, że byłam w ich gronie, szkoda, że nie słuchali moich argumentów, gdy mówiłam im, że geje to tacy sami ludzie jak my, a lesbijki nie są w żaden sposób gorsze.

ocenił(a) film na 8
Punk_Queen

Z tego wynika, że lesbijki są "lepsze", bo łatwiej je zaakceptować...

Punk_Queen

hm dziwne jest przekonanie że lesbijki są bardziej akceptowane niż geje... a jeżeli już, to napewno nie przez mężczyzn (jak twierdzi większość osób), a raczej przez inne kobiety. mężczyźni lubią patrzeć na dwie kobiety razem, ale tylko wtedy jeżeli są razem dla ich przyjemności, aby ich podniecić. i bynajmniej nie dlatego, że same są lesbijkami. a one wcale nie zwracają na nich uwagi, wcale nie chcą być dla nich "podniecające" jak napisałe(a)ś, co wywołuje agresję u niektórych (patrz: przykład podany przez kogoś wyżej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones