PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 644
oceny
7,1 10 1 17644
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

jestem "świeżo" po obejrzeniu tego filmu. i jakoś specjalnie mnie nie zaskoczył, ani nie zachwycił. aktorstwo na dobrym poziomie. odniosłam wrażenie, że młodzież grała po prostu siebie, wiec albo tak było naprawdę, albo aktorzy się spisali. zaskoczył mnie koniec filmu (chociaż był przewidywalny, ale nie typowałam zakończenia, po prostu oglądałam;)) , bo jeszcze w połowie nic nie zmierzało do tego, że tak się zakończy. to dobre kino, ale moim zdaniem czegoś w tym filmie zabrakło. Co do sceny końcowej, w której Elin opowiada o robieniu czekolady, mam mieszane uczucia. wygląda to tak, jakby chcieli przełamać stereotyp zakończenia komedii romantycznej(chodzi o scene kiedy dziewczyny wychodzą ze szkoły trzymajac się za ręce), wklejając do filmu na siłę drugie zakończenie. chociaż może to i lepiej, nie wiem.
nawiązując do tematu mojej wypowiedzi- główni bohaterzy "duszą" się w Amal. widać to w filmie, nie tylko w formie dialogów. jednak koniec nie wskazuje na to, zeby to Amal było jednak takie jak w tytule. ;)
film oceniam na dobry, jak napisałam wcześniej- jednak czegoś mi w nim zabrakło. ;)

użytkownik usunięty
trupzkawiorem

Mi z kolei ten filmik wydał się strasznie infantylny, jakoś mi się skojarzył z "Jeziorem marzeń":) I nie dlatego, że jest o nastolatkach, film o nastolatkach nie musi byc dziecinny, ale ten wydał mi się dośc głupkowaty. Jestem też zdumiona, czytając wypowiedzi na tym forum, zachwytami nad grą aktorską. Miałam wrażenie, że obie panny grają dwiema minami, po jednej na każdą. Jedna ma nadąsaną, druga ciągle patrzy spode łba.
Nie mniej film jest okej i da się obejrzec.

ocenił(a) film na 8

film jest B.dobry ma swietny scenariusz a co do aktorek grają i tak dobrze jak na amatorki.Film o dojrzewaniu na szczęśćie w nie amerykańskim stylu o walniętych studentach.

ocenił(a) film na 7
trupzkawiorem

Prawda, są pewne niedociągłości w filmie ale pomimo tego "Fucking Amal" przyjemnie się ogląda i z pewnością powróciłabym do niego jeszcze :) 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones