PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 644
oceny
7,1 10 1 17644
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

nuda

użytkownik usunięty

brak pomysłu, brak fabuły, klimat dobry, ale moze dlatego ze lubie skandynawskie kino, film
zupełnie bez sensu, nie polecam

użytkownik usunięty

Zupełnie bez sensu, to jest Twój post.

uważam, że film jest całkiem dobry. świetnie pokazano realia życia młodzieży, ich wzajemnych relacji, walki z "innością"
tylko dlaczego zakończenie takie kiepskie? zupełnie bez pomysłu.

ocenił(a) film na 6
aster290

Właśnie też nie bardzo spodobało mi się zakończenie... Chociaż po głębszym zastanowieniu myślę że jest dobre, ponieważ w filmie chodziło głównie o wątek miłosny tych dziewczyn i trzeba przyznać, że został on wyjaśniony.

ocenił(a) film na 8
arkaady

zakończenie było uwieńczeniem całego filmu, było rzadko spotykanym zakończeniem w filmach, podanym na końcu historii, która nie rokowała na happy end, a tu proszę!

ocenił(a) film na 6
dziecko_polnocy

Jak to nie rokowała Happyendem? Od początku było widać, że tak się skończy.

ocenił(a) film na 8
imjustakid

nie bardzo rozumiem, gdzie na początku było widać, że tak się skończy.. w atmosferze unosiła się od pierwszych klatek ponura, mdława samotność jednostki, bezlitośnie samotnej wśród wszystkiego, co ją otaczało. było po drodze parę dobrych chwil, ale potem znów się przemieliły w zło. aż do dobrego zakończenia..
poza tym you're just a kid, too young to sense certain things ;P

ocenił(a) film na 6
dziecko_polnocy

co do atmosfery masz racje, ale "podobieństwo"(dziewcząt) było widoczne po tym jak chciała wrócić (wróciła) Ją przeprosić. Mimo, że Elin była w centrum uwagi to też była kompletnie samotna. Otoczona debilami (jak widać w scenie u nich w domu z chłopakami), a te wachania to po prostu odrzucanie od siebie myśli, że ktoś taki jej się podoba, bo przecież ona (Elin) jest taka och , ach. Dla mnie to znaczyło happyend i nawet byłbym zadowolony, że mimo iż czuły to samo Elin jednak poddała by się presji otoczenia i dalej była taka jaka była.

Może niezupełnie bez sensu, ale oczekiwałam od tego filmu czegoś więcej. Chyba brakowało mi większego kontaktu między Agnes a Elin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones