Rebecka Liljeberg

Rebecka Månstråle Liljeberg

7,7
136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecka Liljeberg

...ale to byłoby niczym, gdyby nie umiała grać! To naprawdę dobra aktorka, ma w sobie tyle autentyzmu, jest bardzo przekonywująca i przykuwająca uwagę.

Tijuana_Lady

Urzekła mnie rolą Agnes w "Fucking Amal". Ma w sobie to "coś" co nie pozwala oderwać od niej wzroku, jej uroda jest niezwykle subtelna. A Rebecka (tak jak napisałaś) oprócz urody posiada wielki talent aktorski. W jej oczach można wyczytać to co ona (a dokładniej bohaterka przez nią grana) w danej chwil odczuwa. Z tym co pokazała w FA nie wytrzymują porównania filmowe kreacje gwiazd z hollywood, oczywiście to tylko moje zdanie :)

użytkownik usunięty
Sarkissian

Prawie nigdy nie oglądam filmów, nie mam czasu ! Poza tymi które oglądała moja narzeczona lub przyjaciel i dali dobrą recenzję! Nie znam hollywoodzkiego kiczu a już wogóle nie znam kina naszych pn. sąsiadów. Prawie ! ponieważ niedawno przez przypadek w TV z totalnej niemożności zaśnięcia oglądłem "Fucking Amal". Po prostu z zgadzam się 100% Z WAMI. Mało tego mówiąc w wprost ODPADŁĘM, ZŁĄMOŁO MNIE W PÓŁ. Nie będę się rozpisywał na temat jej urody i talentu bo to wymagało by nakładu pracy równej pracy dyplomowej ! HMMMMMM a myślałem ze moja ukochana to najpiękniejsza osoba którą widziałem :) !

użytkownik usunięty
Tijuana_Lady

Na "Fucking Amal" trafiłem już jakiś czas temu i powiem Wam, że obejrzałem go chyba ze 20 razy... Tak tak, urzekająca dziewczyna i urzekająca gra aktorska, trzeba to przyznać... Do dziś film ten jest w ścisłej czołówce moich ulubionych.

Tijuana_Lady

Fucking Amal to naprawde dobry film...ale po tym jak obejrzalam kolejny film Lukasa Moodyssona pt."Tylko razem" opadła mi szczęka :) szczerze Wam polecam! Bije F.A. na stówę...:P

Tijuana_Lady

Zgadzam się w Fucking Amal wykreowała świetną postać, szkoda tylko że w Polsce ciężko zdobyć filmy naszych północnych sąsiadów.. pozdro :)

Tijuana_Lady

Macie rację. Jej uroda jest urzejkająca. Grac też potrafi.

Tijuana_Lady

Popieram że "śliczna, śliczna, śliczna..." :), ale co za kretyn zamieścił tu takie fatalne zdjęcie ??? Rebecka zupełnie nie wygląda na nim ślicznie. Żebym tylko wiedział jak się to zmienia ...

Martinn

Rebecka ma niesamowitą urodę. Do tego ogromny talent. W FA zagrała genialnie. Szkoda, że wycofała się z aktorstwa. Bardzo chętnie ujrzał bym ją w jakiejś nowej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones