Rebecka Liljeberg

Rebecka Månstråle Liljeberg

7,7
136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecka Liljeberg

takie jest moje zdanie. Nie widzę w jej grze niczego nadzwyczajnego. Cóż, tylko francuskie i włoskie no i może angielsko-amerykańskie aktorki są zdolne. Zero talentu.

Zandarm

Co za bzdury.
Poza tym amerykańskie aktorki są najgorsze.

ARBITER31

Co ma kraj do umiejętności aktorskich? Napiszcie jeszcze, że Foster, Streep, Sarandon, Moore są kiepskie. Komedia. Tak samo jak w Polsce - są ''aktorzy'' i aktorzy.

marcilla

Ogólnie jakie jest amerykańskie kino, co? Kompletna poraźka. Oczywiście są wyjątki.

ARBITER31

Nie nadinterpretuj mojego komentarza, nigdzie nie pisałam o amerykańskim kinie, a o amerykańskich aktorkach. Amerykanom zawdzięczamy wiele klasyków, więc trochę szacunku im się należy. Swoje zrobili dla kinematografii. Dzisiaj również powstają tam dobre filmy, grunt aby nie ograniczać się do tego, co jest popularne.

marcilla

To podaj przekonywujące przykłady amerykańskiegovkina.

ARBITER31

Nie wiem, w czym gustujesz.
Starry Eyes (2014)
Gdyby Ściany Mogły Mówić 2
Nie Czas Na Łzy
Czarna wdowa (1987)
Contracted (2013)
May (2002)
Pulp Fiction
Milczenie Owiec
Bonnie i Clyde
Nell (1994)
Czarny Łabędź
Honeymoon (2014)
Dziecko Rosemary
Urodzeni Mordercy

Podałam Ci filmy z różnych lat głównie z gatunku horror/thriller/dramat, bo to najchętniej oglądam. Poza tym spójrz na rankingi - większość filmów jest w całości z USA albo przynajmniej Ameryanie maczali w nich palce.

marcilla

Podane przeze mnie filmy są w całości produkcji amerykańskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones